Polityka Jakości naszej firmy ukierunkowana jest na produkcję, sprzedaż i montaż ślusarki aluminiowo-szklanej, okładzin elewacyjnych, jak również drzwi i ścianek przeciwpożarowych, spełniających wymagania klientów, wykonanych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Wszystkie nasze działania skupiają się na budowaniu trwałych relacji z Klientami polskimi i zagranicznymi, opartych na wzajemnym zaufaniu.

Globalny zasięg działania

Można nas znaleźć wszędzie tam, gdzie działają nasi klienci, którym udzielamy wsparcia na każdym etapie realizacji co pozwala nam zwiększyć innowacyjność i kreatywność w dążeniu do realizacji potrzeb inwestorów. Rozumiemy potrzeby biznesowe i technologiczne klientów zapewniając szybkie wdrożenie tworzonych rozwiązań i produktów. Zdobyliśmy niezwykle cenne doświadczenie realizując projekty dla największych polskich i światowych marek.

Nasze główne cele i założenia wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 to:

 • Dobry wizerunek naszej firmy kształtowany poprzez doskonalenie działań, by stać się niezawodnym partnerem biznesowym.
 • Stałe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników dzięki szerokiemu wachlarzowi szkoleń.
 • Satysfakcja naszych Klientów, którą staramy się osiągnąć poprzez wychodzenie na przeciw ich oczekiwaniom
  i wymaganiom, jak również terminową realizację zleceń oraz produkcję i oferowanie wyrobów i usług
  o najwyższej jakości.
 • Produkcja fabrykatów z wysokiej jakości materiałów jest wynikiem naszej współpracy z zaufanymi dostawcami.
 • Dobra cena, jaką możemy zaoferować jest skutkiem optymalizacji kosztów dobrze zaplanowanej produkcji poprzez wdrażanie nowych technologii i unowocześnianie parku maszynowego oraz minimalizacja kosztów dostaw poprzez prowadzenie wieloletnich negocjacji z dużą ilością partnerów biznesowych.
 • Innowacyjność i rozwój, do których dążymy kładąc nacisk na  rozrost infrastruktury i poprawę warunków pracy modernizując obszary produkcyjne firmy.
 • Ciągłe dążenie do wiodącej pozycji na rynku powoduje, że nieprzerwanie pracujemy nad osiąganiem coraz lepszej sprawności operacyjnej, aby produkować łatwiej, lepiej, szybciej i taniej.